Hizmetlerimiz

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında İstanbul Nakliyat, evinizde veya ofisinizde bulunan tüm eşyaların yerinde de monte edilerek, en küçüğünden en büyüğüne kadar tamamının kraft kağıt, havalı naylon, streç film, battaniye vb. ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi, koli bandı ve ambalaj ipleri ile sabitlenmesi, araca taşınarak istiflenmesi, yeni ev veya ofisinizde ambalajlarının açılarak tüm montaj ve kurulum işlemlerin yapılması ve eşya sahibinin veya vekilinin onayı alınarak teslim edilmesine kadar kusursuz sayılabilecek bir organizasyonla müşterilerinin taşınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

evden eve nakliyat hizmetleri

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat, bina içi taşıma yaparken karşılaşılabilecek hasarları tamamen ortadan kaldıran, bununla birlikte eşyaların insan gücüyle değil makine gücüyle indirilmesini ve daireye çıkartılmasıyla, zaman ve insan gücünden de tasarruf sağlayan taşımacılık sistemidir.
Bu doğrultuda şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullanmak üzere sizlere daha lokal hizmetler sunarak hız ve kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla hızlı, kolay ve sorunsuz çözüm alabilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üreterek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası taşınacak eşyanın listesinin çıkarılarak uzman eksper incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, Eşyaların türlerine göre seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketlenmesinden, yükleme ve boşaltılmasına, decmontaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar Şehirlerarası evden eve nakliyat, her adımda uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

İstanbul Ofisten Ofise Nakliyat

İstanbul merkez ve ilçelerinde ofis&b;üro nakliyat.. askılı tekstil nakliyat.. kurumsal nakliyat vb..

Parça Eşya Nakliyesi

Az miktarda veya parça eşya nakliyesi.. Hızlı.. Ekonomik.. Güvenli ve Sigortalı Nakliyat.

İstanbul 7/24 Güvenlikli Eşya Depolama..

Eşyalarınızı 7/24 güvenli, sigortalı depolarımızda belli bir süreliğine muhafaza altına alabilirsiniz.

Dilerseniz Nakliye Hizmetiyle Birlikte..
Eşyalarınızın depomuza getirilmesi için dilerseniz nakliye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Paketleme ve Ambalajlama

Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesini önleme amacıyla yapılan paketleme.

Özel Paketleme Malzemeleri

Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, kırılacak eşyalar için özel ambalaj malzemeleri.