Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, kuruluşundan günümüze kadar geçen süre içerisinde; İstanbul’da Ev Nakliyat, Ofis Nakliyat ile Kurum ve kuruluşların Nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Geride kalan yıllar içerisinde değişen teknolojiyle birlikte hizmet kalitesini de sürekli geliştiren firmamız, müşteri memnuniyet ve güvenini baz alarak çalışmasını sürdürmüş ve İstanbul’da Evden Eve Nakliyat konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Firmamız, şu an itibariyle ulaştığı noktada, gerek Ankara Şehir İçi Nakliyat ve gerekse Şehirler Arası Nakliyat‘ta verdiği hizmetini en yüksek performans ve kaliteyle gerçekleştirmek için gerekli araç, eğitimli eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilmesi amacıyla çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler ile, şehirler arası nakliyat’ta, uzun mesafelerin getirebileceği zorluklara rağmen sorunsuz olarak nakliyat işini gerçekleştirebilecek araçlar firmamızın bünyesinde bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ..
Amacımız ile Misyonumuz; müşterilerimizin çeşitli taşınma ve Nakliye ihtiyaçlarını, kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla edinmelerini sağlamaktır. Hedefimiz ve Vizyonumuz; Müşterilerimize, Nakliyat sektöründe somut ve kaliteli çözümler sunmak suretiyle beklentilerini karşılayan hizmet vermek ve yüksek nitelikli kurumsal bir yapıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerimizi korumaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat sektöründe kaliteli ve yüksek düzeyli hizmet verebilmek amacıyla çaba sarf eden firmamız, yüksek kalitede ekipmanı, her biri kendi alanında uzmanlaşmış, deneyimli personeli ve özel dizayn edilmiş evden eve nakliyat araçlarıyla sektörün gerektirdiği görevlerinin hakkını verdiği gibi, kendini sürekli yenileyerek hizmet kalitesini yüksek düzeyde tutmaya da devam etmektedir.

istanbul evdn eve nakliyat

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.