Arnavutköy Nakliyat

Arnavutköy Nakliyat

Arnavutköy evden eve nakliyat şirketi

İstanbul Arnavutköy evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere eşya depolama ofis taşıma asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Arnavutköy ev taşıma ekspertiz hizmeti

Eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle ekspertiz tarafından incelenir. Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı,kullanılacak özel ambalaj malzemesi,kullanılacak eleman sayısı,eşyaların taşınacağı kat belirlenir buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servisimiz tamamen ücretsizdir…

Size sunulan teklifi kabul ettiğiniz takdirde. Bir gün belirlenir ve eşyalarınız o saatte taşınmaya başlanır..

Arnavutköy Eşya Taşıma Ambalajlama ve De montaj

Eşyalarınız özel ambalaj malzemesi ile kaplanır. Bu ambalaj malzemesi eşyalarınızı en güvenli biçimde taşımak içindir .Eşyalarınız taşıma süresince sigorta kapsamındadır.

Mutfaktaki eşyaları kaplanır ve kutulara yerleştirilir.

Dolap,gardırop gibi eşyalarınız de monte edilir ve özel ambalaj malzemesi ile kaplanır.

Koltuk takımları televizyon gibi eşyalarınız ambalajlanır
kutulara konulur ve taşınmaya hazır hale getirilir…

Dolabınızdaki elbiseler mini dolaba yerleştirilir ve taşınmaya hazır biçime getirilir…

Arnavutköy ev ofis taşıma kurulum

Taşıma sonrası koltuk takımlarınız vb. istediğiniz dizayna göre yerleştirilir. Eşyalarınızın bağlantıları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Arnavutköy nakliyat Ofis taşıma

Arnavutköy Ofis Taşımacılığı Firması yapılırken ekspertiz gelerek ofisinizin eşyalarını gerekli inceleme ve kontrollerini yapar. İnceleme sonunda gerekli verilerle ne kadar malzeme ne kadar eleman ve araç temini yapar. Arnavutköy Ofis Taşıma şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli araç-gereçleri ekipmanları hazırlanır taşıma günü hazır halde bulundurur. Taşıma günü arşiv, dolap ve diğer toplantı masalarını daha seri ve hızlı bir şekilde de monte ve monte işleri sağlanır. Ofis Taşıma tarafından hazır hale getirilir. Koli ve paketlenen eşyalar karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli ofis taşıma yöntemleri ile 58 yılın bizlere vermiş olduğu deneyim ile sizlere iş kaybına uğratmadan diğer ofislerini taşınır.

Arnavutköy Ofis Taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Ofis Taşımacılık, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir.Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortama hazır hale getirmektir.

Arnavutköy nakliyat ev eşyası depolama

Arnavutköy evden eve nakliyat
Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Nakliyat firması olarak, eşyalarınızı rutubetsiz, özel güvenlikli, yangın detektörlü, yangına,sele ,hırsızlığa, deprem ve doğal afetlere karşı sigortalı, 7 gün-24 saat kesintisiz CCTV kamera sistemi ile kayıt yapılan depomuzda barındırabilir siniz.

Depolarımızda barındırdığınız malzemelerinizin nakliyatı da firmamızca isteğe bağlı olarak yapılmaktadır.

Arnavutköy DEPOLAMA İŞLEM BASAMAKLARI:
1.Depolanacak eşyalarınız ambalajlanır.
2.Eşyaların sigortası yapılır.
3.Nakliye işlemi ile eşyalarınız depomuza getirilerek istife alınır.

Arnavutköy DEPOLAMA SONRASI:
1.Bir hafta öncesinden eşyalarınızı depomuzdan alacağınızı bildirmelisiniz.
2.Eşyalarınız depomuzdan alınarak yeni yerlerine nakledilir.
3.Ambalajlama sökülür.
4.Eşyalarınızın monte ve yerleştirmesi uzman personelimizce yapılır.

Arnavutköy asansörlü evden eve nakliyat

Arnavutköy asansörlü evden eve nakliyat, bina içi taşıma yaparken karşılaşılabilecek hasarları tamamen ortadan kaldıran, bununla birlikte eşyaların insan gücüyle değil makine gücüyle indirilmesini ve daireye çıkartılmasıyla, zaman ve insan gücünden de tasarruf sağlayan taşımacılık sistemidir.

İstanbul asansörlü ev taşıma olarak müşteri memnuniyeti prensibi çerçevesinde, yıllardan beri süre gelen sağlam kurumsal yapımızla sizler için en kaliteli hizmeti en ideal şekilde sunmayı kendimize bir ilke edindik.

Bu doğrultuda şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullanmak üzere sizlere daha lokal hizmetler sunarak hız ve kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla hızlı, kolay ve sorunsuz çözüm alabilirsiniz.

Arnavutköy nakliyat ASANSÖRLÜ

Genellikle büyük binalarda taşınma zorluklarıyla çok sık karşılaşılır. Örneğin bina yöneticisi asansörün kullanılmasına izin vermeyebilir ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşmayabilir. İşte bu ve buna benzer durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun daha hızlı, daha kolay ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Arnavutköy Şehirlerarası Nakliyat

Ankara’dan Tüm Türkiye’ye Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

İstanbul Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üreterek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası taşınacak eşyanın listesinin çıkarılarak uzman eksper incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, Eşyaların türlerine göre seçilmiş ambalaj malzemeleriyle paketlenmesinden, yükleme ve boşaltılmasına, de montaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar Şehirlerarası evden eve taşıma, her adımda uzmanlık gerektiren bir hizmettir..

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat konusunda iyi araştırma yapılmaması, ev, ofis ve eşyaların zarar görmesine, hem iş gücü, hem zaman, hem de para kayıplarına sebebiyet verecektir.
Bir çok şehirlerarası evden eve nakliyat firması, büyük nakliye ve lojistik firmaların isimlerini taklit ederek müşterileri mağdur etmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat olarak, Yıllardır Şehirlerarası evden eve nakliyat sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmalardan biriyiz. Çünkü işimizi gerektiği gibi ve müşterilerimize verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Yazar hakkında

yonetim administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.